Archiv starších aktualit

  

<---    novější

 

24 hodin na koloběžce

Letošními vítězi jsou Tři nudle a Opičák

18. 05. 2016

Cílovou čáru na asfaltu v pražské Stromovce při letošním závodu „24 hodin na koloběžce“ přejely nejvícekrát Tři nudle - celkem dvěstětřiačtyřicetkrát. Nový rekord sólo jezdců vytvořil Opičák, který výkonem 118 kol překonal o tři kola Tomášův stopařský výkon z roku 2013.

Další podrobnosti později...

Termín 29. ročníku: 12. - 13. května 2017.

Výsledková listina 2016 >>

Žid

 

24 hodin na koloběžce

Trápí vás senná rýma? Utřete si Nudli!

26. 04. 2016

Ano, i letos myslíme na alergiky... a protože je pylová sezóna v plném proudu, při závodu „24 hodin na koloběžce“ si budete moci utřít rovnou Tři nudle najednou! Bude to ale chtít pořádně zabrat - Tři nudle totiž budou obhajovat loňské vítězství (které vybojovaly pod názvem Tři s mákem). Takže s papírovýma kapesníčkama na ně nechoďte...

Příznivce máku jistě potěší zpráva, že ze 14. startovní pozice letos vyrazí S mákem v triku, a na startu nebude chybět ani legendární Parallo, útočící z bramborové příčky.

Nováčky v závodu budou oddíl UFO z Hájí a Karlínský gang (hádejte odkud), který se neúspěšně pokoušel odstartovat již vloni.

Startovní listina 2016 >>

Žid

 

24 hodin na koloběžce

Proti Sheikovi nastupuje Opičák!

18. 04. 2016

Čekali byste, že soupeř pro Sheika v kategorii OMT vzejde ze Smraďochů? Já tedy ne, a přesto se to stalo! Sheiku, třes se, Opičák už se ti chechtá za krkem...

Startovní listina 2016 >>

Žid

 

24 hodin na koloběžce

Číslo 5 žije?

17. 04. 2016

Nevím, jak je na tom legendární robot ze slavného filmu z roku 1986, tak alespoň za sebe oznamuji, že Žid žije a koloběžky tedy budou, i když se tu dlooouho nic nedělo...

Kdo také určitě žije, je The Sheik Amstaff, který po čtyřech letech opět startuje v kategorie OMT (One Man Team). Najde se další odvážný vyzyvatel, který se s ním utká, nebo Sheik vyhraje tuto kategorii bez boje?

V hlavní soutěži je na startovní listině v tuto chvíli přihlášena přesně polovina loňského startovního pole, tedy 9 stájí. Zbylých devět má do 22. dubna 2016 rezervovány svoje startovní pozice, na které se jim ovšem již nyní tlačí UFO a další mimozemšťani svoji účast zvažují. Tak kdo nejste přihlášeni, neváhejte!

Startovní listina 2016 >>

Žid

 

24 hodin na koloběžce

Pravidla 2016: zavádí se šrotovné

17. 04. 2016

Pro letošní ročník se v závodních pravidlech nic nemění, drobná úprava je však v organizačních opatřeních. Zájemci o zaparkování v ulici Gotthardská zaplatí drobný poplatek, tzv. šrotovné, za každé vozidlo. Některé stáje to třeba bude motivovat k ekologičtější dopravě a všem, kdo automobilem nepřijedou, to zlevní startovné, ze kterého se vyhrazení parkovacích míst každoročně platí. Částky startovného budou stanoveny podle počtu přihlášených stájí po uzavření startovní listiny a budou se pohybovat kolem 200 Kč budkovného a 50 Kč šrotovného.

Přeprava kol a koloběžek je s jízdenkami pražské MHD (PID) na území Prahy zdarma - v metru, tramvajích, vlacích i přívozech! Zkuste to ;-)

Pravidla >>

Přeprava kol a koloběžek v Praze >>

Žid

  

24 hodin na koloběžce

Startovní listina otevřena

08. 02. 2016

Letošní zima proběhla v úterý předminulý týden, a proto už je ten správný čas začít zjišťovat, do kterého tmavého a zaprášeného kouta jste po návratu z loňského závodu 24 hodin na koloběžce odvrhli svoji zablácenou koloběžku (aby kout nezůstal prázdný, můžete tam místo ní s klidným svědomím postavit své lyže). No a pak se nezapomeňte - i přes loňské výkřiky typu „již nikdy více“ - opět přihlásit...

28. ročník 24 h Le Stromovka se pojede 13. - 14. května 2016.

Žid

 

 

starší --->


 

© Žid
kolobezky@atlas.cz