foto: MAFA Jan Hrouda, MAFA Nguyen Phuong Thao, archiv

 

Meteoradar

  

  

 

Vítejte na pražském koloběžkovém webu

  

 

 
NOVINKY
 

Deset stájí na startovní listině

10. květen 2023

Tak se nám to na poslední chvíli pěkně zaplnilo :-) Do boje o putovní kuželku se opět hlásí Grassel, který zřejmě nemá v úmyslu ji nechat další rok v rukou Siriusu, ambicemi na vítězství se ovšem netají ani Buráci se startovním číslem pět.

K jakým změnám dojde na středních příčkách si netroufám odhadnout, v boji o poslední místo však zřejmě bude v nevýhodě Klídek, neboť bude muset většinu závodu odjezdit bez svého (nejen fyzicky pomalejšího) kapitána, čímž výrazně stoupne průměrná rychlost stáje.

Noční chlad a dešťové přeháňky každopádně objednány jako obvykle, těšte se!

Žid

Pravidla závodu „24 hodin na koloběžce“ >>

Startovní listina 2023 >>

 
 

Štafeta „24 hodin na koloběžce“ už po pětatřicáté

14. duben 2023

Všechny dostatečně odvážné a zážitkuchtivé stáje jsou srdečně zvány na letošní ročník závodu „24 hodin na koloběžce“ v Divoké Šárce v obvyklém termínu

12. - 13. května 2023

Součástí programu sice nebude trhák posledního desetiletí na akcích pro děti, tedy malování na obličej, ale pokud se přihlásí tradiční stáj Klídek, tak až Dik usne, mohlo by dojít na malování na pleš... No a v případě vhodné skladby luštěnin k večeři se třeba i podaří proměna jeho spacáku v nafukovací skákací hrad ;-) Vstupné na tyto doprovodné atrakce je dobrovolné!

Žid

Pravidla závodu „24 hodin na koloběžce“ >>

Startovní listina 2023 >>

 

 
 

 

archiv starších aktualit --->


Za dlouhodobou
přízeň závodu
děkujeme:
 

 

Lesy hl. m. Prahy

 


© Žid
kolobezky@atlas.cz